• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од BobbyM

 1. B

  Рецензија Gree GCF300CKNA филтер за пречистување воздух

  Здраво, јас го имам моделот 300ckna. Дали некој знае или има мерено кои се границите на пм честички, за да сензорот светне портокалово и црвено?
 2. B

  Android

  Android
На врв Дно