1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bobby
Последна активност:
27 Март 2020
Зачленет:
14 Септември 2008
Мислења:
31
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
170

Ги следи 2

Пол:
Машко

Сподели

Bobby

Intern, Машко

Bobby последен пат беше виден (како):
27 Март 2020