1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bobanppmk
Последна активност:
27 Декември 2013
Зачленет:
24 Април 2011
Мислења:
26
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко

Сподели

bobanppmk

Intern, Машко

bobanppmk последен пат беше виден (како):
27 Декември 2013