1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bobanmak
Последна активност:
25 Април 2011
Зачленет:
17 Јануари 2008
Мислења:
45
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
16 oктомври 1990 (Возраст: 28)

Сподели

bobanmak

Intern, 28

bobanmak последен пат беше виден (како):
25 Април 2011