1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

BlueBaron's Recent Activity

 1. BlueBaron одговори на темата A1 (поранешно VIP).

  Нели??? Затоа неколку пати побарав да пратат екипа пошто стварно нема смисла, да добивам катастрофална брзина преку безжичен и тоа со...

  21 oктомври 2019 во 00:12
 2. На BlueBaron му/ѝ се допаѓа мислењето на Avid во темата A1 (поранешно VIP).

  комшиите ти симињаат

  20 oктомври 2019 во 23:03
 3. BlueBaron одговори на темата A1 (поранешно VIP).

  Од која причина само навечер би се случувало, исто време, секој ден? Како што напоменав, исклучив WIFI од нивниот модем и интернетот...

  20 oктомври 2019 во 22:59
 4. BlueBaron одговори на темата A1 (поранешно VIP).

  Од која причина само навечер би се случувало, исто време, секој ден? Како што напоменав, исклучив WIFI од нивниот модем и интернетот...

  20 oктомври 2019 во 22:58
 5. BlueBaron одговори на темата A1 (поранешно VIP).

  Веќе подолго од месец дена имам проблеми со домашниот интерент, кога навечер накај ова време, интернетот е катастрофално спор и паѓа од...

  20 oктомври 2019 во 22:50