1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат BlueBaron

 1. Saso PC

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  152
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  130
 2. wolverine

  On your way to fame
  Мислења:
  801
  Допаѓања:
  670
  Поени од трофеи:
  265