1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bleys
Последна активност:
31 Март 2020 во 23:54
Зачленет:
23 Август 2014
Мислења:
8
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко

Сподели

bleys

Intern, Машко

bleys последен пат беше виден (како):
31 Март 2020 во 23:54