1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
blazo
Последна активност:
25 Јули 2018
Зачленет:
25 ноември 2009
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50

Ги следи 1

Роденден:
1 Јануари 1970 (Возраст: 50)

Сподели

blazo

Intern, 50

blazo последен пат беше виден (како):
25 Јули 2018