1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
blanco
Последна активност:
7 Февруари 2017
Зачленет:
14 Март 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
20
Пол:
Женско
Роденден:
17 Февруари 1989 (Возраст: 30)

Сподели

blanco

Intern, Женско, 30

blanco последен пат беше виден (како):
7 Февруари 2017