1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BlackPaw
Последна активност:
24 Февруари 2020 во 19:32
Зачленет:
2 Февруари 2009
Мислења:
73
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
170
Роденден:
18 Декември 1991 (Возраст: 28)

Сподели

BlackPaw

Intern, 28

BlackPaw последен пат беше виден (како):
24 Февруари 2020 во 19:32