1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BlackEnd
Последна активност:
12 Мај 2007
Зачленет:
7 Мај 2007
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

BlackEnd

Intern

BlackEnd последен пат беше виден (како):
12 Мај 2007