1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bla4KRa1n
Последна активност:
29 Мај 2020
Зачленет:
15 Април 2009
Мислења:
137
Допаѓања:
101
Поени од трофеи:
250

Ги следи 1

Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Скопје
Занимање:
IT

Сподели

Bla4KRa1n

Gaining Experience, Машко, од Скопје

Bla4KRa1n последен пат беше виден (како):
29 Мај 2020