1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bizmak
Последна активност:
9 Јануари 2019
Зачленет:
6 Декември 2013
Мислења:
110
Допаѓања:
86
Поени од трофеи:
130

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

bizmak

Gaining Experience, Машко

Ај ти ова ај ти она 3 Септември 2014

bizmak последен пат беше виден (како):
9 Јануари 2019