1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
biskoja
Последна активност:
14 Мај 2020
Зачленет:
3 Април 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
13 Јуни 1989 (Возраст: 30)
Веб-страна:
Локација:
Skopje

Сподели

biskoja

Intern, Машко, 30, од Skopje

biskoja последен пат беше виден (како):
14 Мај 2020