1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
biroto
Последна активност:
18 Јануари 2020 во 15:09
Зачленет:
1 Февруари 2016
Мислења:
25
Допаѓања:
23
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
18 Мај 1994 (Возраст: 25)

Сподели

biroto

Intern, Машко, 25

biroto последен пат беше виден (како):
18 Јануари 2020 во 15:09