1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Билсс
Последна активност:
11 Јули 2019
Зачленет:
18 Март 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Женско
Роденден:
11 Септември 1983 (Возраст: 36)

Сподели

Билсс

Intern, Женско, 36

Билсс последен пат беше виден (како):
11 Јули 2019