1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bile_14
Последна активност:
9 Март 2015
Зачленет:
2 Септември 2014
Мислења:
16
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
25
Пол:
Женско
Роденден:
30 oктомври 1989 (Возраст: 30)

Сподели

Bile_14

Intern, Женско, 30

Bile_14 последен пат беше виден (како):
9 Март 2015