1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bilbiloski
Последна активност:
27 Февруари 2020 во 15:35
Зачленет:
12 Април 2015
Мислења:
27
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
22 Мај 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Bilbiloski

Intern, Машко, 28

Bilbiloski последен пат беше виден (како):
27 Февруари 2020 во 15:35