1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bianconero
Последна активност:
19 Јуни 2019
Зачленет:
26 oктомври 2015
Мислења:
9
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
16 Јули 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Bianconero

Intern, Машко, 31

Bianconero последен пат беше виден (како):
19 Јуни 2019