1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bh1rk0ff
Последна активност:
26 Мај 2020
Зачленет:
24 Јуни 2019
Мислења:
17
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
10

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
Јуни 11
Локација:
Берово

Сподели

bh1rk0ff

Intern, Машко, од Берово

Yo, wazzup 26 Јуни 2019

bh1rk0ff последен пат беше виден (како):
26 Мај 2020