1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Beta Seven
Последна активност:
21 oктомври 2016
Зачленет:
5 Јануари 2015
Мислења:
8
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
7 Април 1999 (Возраст: 20)

Сподели

Beta Seven

Intern, Машко, 20

Beta Seven последен пат беше виден (како):
21 oктомври 2016