1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
besy
Последна активност:
3 Април 2014
Зачленет:
27 Јули 2011
Мислења:
24
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Сподели