1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат BESKO

 1. Decibel

  Intern
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  170
 2. KirilMKD

  Intern, Машко, 36
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  20