1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bellona
Последна активност:
6 Февруари 2017
Зачленет:
14 Декември 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Женско
Роденден:
Декември 16

Сподели

bellona

Intern, Женско

bellona последен пат беше виден (како):
6 Февруари 2017