1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Belco15
Последна активност:
8 Март 2016
Зачленет:
10 Март 2011
Мислења:
61
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
30
Роденден:
2 Јуни 1992 (Возраст: 28)

Сподели

Belco15

Intern, 28

Belco15 последен пат беше виден (како):
8 Март 2016