1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од beebop

 1. 50
  Доделено: 2 Мај 2016

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 2. 5
  Доделено: 3 Март 2012

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 3. 10
  Доделено: 16 Јануари 2012

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 4. 137
  Доделено: 8 Декември 2011

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4

 5. 5
  Доделено: 2 Декември 2011

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот