1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
beebop
Последна активност:
4 Јули 2020 во 14:07
Зачленет:
22 Јануари 2011
Мислења:
28
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
207

Сподели

beebop

Intern

beebop последен пат беше виден (како):
4 Јули 2020 во 14:07