1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Beatriche_to
Последна активност:
8 ноември 2019 во 22:33
Зачленет:
27 oктомври 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
17 Јануари 1989 (Возраст: 30)

Сподели

Beatriche_to

Intern, 30

Beatriche_to последен пат беше виден (како):
8 ноември 2019 во 22:33