1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bazinga
Последна активност:
29 Мај 2020 во 00:11
Зачленет:
15 Септември 2012
Мислења:
123
Допаѓања:
82
Поени од трофеи:
140

Следачи 1

Роденден:
21 ноември 1988 (Возраст: 31)

Сподели

Bazinga

Gaining Experience, 31

Bazinga последен пат беше виден (како):
29 Мај 2020 во 00:11