1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bazebas
Последна активност:
14 Јануари 2010
Зачленет:
5 Мај 2007
Мислења:
24
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

bazebas

Intern

bazebas последен пат беше виден (како):
14 Јануари 2010