1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BateVane
Последна активност:
18 Јуни 2018
Зачленет:
22 Февруари 2011
Мислења:
62
Допаѓања:
36
Поени од трофеи:
70

Следачи 2

Пол:
Машко

Сподели

BateVane

Intern, Машко

Од што произлегува сидата? 9 Мај 2013

BateVane последен пат беше виден (како):
18 Јуни 2018