1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои bate mile ги следи

 1. ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  6,141
  Допаѓања:
  7,042
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,118
  Допаѓања:
  4,822
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,432
  Допаѓања:
  10,328
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. nvidia88

  Gaining Experience, Машко, 31, од Gostivar
  Мислења:
  573
  Допаѓања:
  331
  Поени од трофеи:
  255
 5. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,802
  Допаѓања:
  5,002
  Поени од трофеи:
  2,312
 6. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,758
  Допаѓања:
  26,390
  Поени од трофеи:
  2,342