1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат bate mile

 1. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,976
  Допаѓања:
  4,683
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  685
  Допаѓања:
  670
  Поени од трофеи:
  255
 3. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,832
  Допаѓања:
  5,016
  Поени од трофеи:
  2,312
 4. tomaso

  Practice makes perfect, Машко, 31, од Битола
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  1,550
  Поени од трофеи:
  612