1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Baraban
Последна активност:
20 ноември 2019
Зачленет:
31 oктомври 2012
Мислења:
27
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
15 Март 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Baraban

Intern, Машко, 28

Baraban последен пат беше виден (како):
20 ноември 2019