1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Banjifiko

 1. Banjifiko
  DDS-3 не ти вршат работа?
  Мислење од: Banjifiko, 21 Февруари 2020 во 19:07 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 2. Banjifiko
  За тебе директоре, со гратис DVD режач:)
  Мислење од: Banjifiko, 18 Февруари 2020 во 19:16 Во форумот: Продавам
 3. Banjifiko
  Up
  Мислење од: Banjifiko, 18 Февруари 2020 во 14:06 Во форумот: Продавам
 4. Banjifiko
  1500 денари
  Мислење од: Banjifiko, 18 Февруари 2020 во 14:05 Во форумот: Продавам
 5. Banjifiko
  Сега за сега не.
  Мислење од: Banjifiko, 17 Февруари 2020 во 18:01 Во форумот: Продавам
 6. Banjifiko
 7. Banjifiko
 8. Banjifiko
 9. Banjifiko