1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Banjifiko

 1. 100JKO

  Gaining Experience, Машко, 16, од Скопје
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  127
  Поени од трофеи:
  80
 2. CDR``

  Intern, Машко, 22, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 3. Dzver007

  Intern, Машко
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  60
 4. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,800
  Допаѓања:
  5,002
  Поени од трофеи:
  2,312
 5. SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,601
  Допаѓања:
  4,534
  Поени од трофеи:
  1,677
 6. Глупав

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  369
  Допаѓања:
  173
  Поени од трофеи:
  275