1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bandrej
Последна активност:
20 Март 2019 at 11:13
Зачленет:
9 Март 2016
Мислења:
111
Допаѓања:
131
Поени од трофеи:
90

Ги следи 3

Пол:
Машко
Роденден:
3 Март 1992 (Возраст: 27)

Сподели

bandrej

Gaining Experience, Машко, 27

bandrej последен пат беше виден (како):
[On Tapatalk]Viewing forum list, 20 Март 2019 at 11:13