• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
B
Реакции
1
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Gigabyte X58 -EXTREME , i7 930, 12 GB RAM DDRIII 1866 6GB CORSAIR (6x2GB) with Heat Spreader, 2 x 128 GB SSD Kingston( vo raid ) i 2 x 1 tb Black edition ( vo raid) ,vga Gigabyte ati 3870, PSU GIGABYTE 550W ODIN GT, 24pin. 14cm SILENT FAN
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно