1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

BandiT mkd's Recent Activity

  1. На BandiT mkd му/ѝ се допаѓа мислењето на Kajsibebraat во темата Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!).

    Mi 9T, google camera [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]

    IMG_20200221_225224.jpg IMG_20200222_102756.jpg IMG_20200222_124147.jpg IMG_20200223_121652.jpg IMG_20200223_112235.jpg 24 Февруари 2020 во 00:17