1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bambuca
Последна активност:
22 Мај 2019
Зачленет:
12 Декември 2015
Мислења:
552
Допаѓања:
573
Поени од трофеи:
205

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
9 Февруари 1990 (Возраст: 29)
Локација:
Кавадарци
Занимање:
Електричар

Сподели

Bambuca

On your way to fame, Машко, 29, од Кавадарци

Bambuca последен пат беше виден (како):
22 Мај 2019