1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bam1
Последна активност:
27 oктомври 2015
Зачленет:
10 Септември 2008
Мислења:
105
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Bam1

Intern, Машко

Bam1 последен пат беше виден (како):
27 oктомври 2015