1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

bakigvg's Recent Activity

 1. На bakigvg му/ѝ се допаѓа мислењето на k3b во темата Препорачајте IPTV.

  Da si siguren deka im pomina vremeto :) 80% od se sto e na iptv e od cs izvadeno :) Da ne pravime muabet za non public cs sto se ima da...

  1 Јули 2020 во 08:23
 2. На bakigvg му/ѝ се допаѓа мислењето на krema во темата Препорачајте IPTV.

  Грешиш, но добро. :)

  30 Јуни 2020 во 08:04