1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bajramo
Последна активност:
4 Декември 2019 во 19:40
Зачленет:
25 Јуни 2008
Мислења:
437
Допаѓања:
275
Поени од трофеи:
315

Сподели

bajramo

Gaining Experience

bajramo последен пат беше виден (како):
4 Декември 2019 во 19:40