1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bagata
Последна активност:
2 Март 2020
Зачленет:
21 Август 2010
Мислења:
60
Допаѓања:
53
Поени од трофеи:
100
Роденден:
Декември 6

Сподели

Bagata

Gaining Experience

Bagata последен пат беше виден (како):
2 Март 2020