1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат BaDMaN

 1. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 2. Devojkata

  Redhair Geek, 28
  Мислења:
  174
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  245
 3. don_nikac

  Intern
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  10
 4. jovica3

  Intern, Машко
  Мислења:
  53
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  90
 5. noobmoon

  Intern, 31
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,584
  Допаѓања:
  3,525
  Поени од трофеи:
  1,817
 7. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 8. RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 9. tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,825
  Допаѓања:
  9,068
  Поени од трофеи:
  2,342
 10. uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,761
  Допаѓања:
  4,315
  Поени од трофеи:
  1,752
 11. Zzzoran

  Intern
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  152