1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by BaDcopY

 1. BaDcopY
  mislam deka ima drajveri za vista..
  Мислење од: BaDcopY, 14 Јануари 2009 Во форумот: Oстанато
 2. BaDcopY
  Испрати

  Metin II

  igricevo e dobro.. samo pak,nemoze so wOw :)
  Мислење од: BaDcopY, 14 Јануари 2009 Во форумот: PC
 3. BaDcopY
 4. BaDcopY
  Od sto e tolku zarazna, dva pati ja napisa :) half Life
  Мислење од: BaDcopY, 13 Јануари 2009 Во форумот: Игри
 5. BaDcopY
 6. BaDcopY
 7. BaDcopY
 8. BaDcopY
  Se Znae WoRLd oF wArcRaFt! :D iN thE BesT :P
  Мислење од: BaDcopY, 13 Јануари 2009 Во форумот: Игри
 9. BaDcopY
 10. BaDcopY
  Испрати

  Игри

  ako 3nae nekoj bag na (wowscape) server :P Imase ubav bag so pet, ama go skinaa :S
  Мислење од: BaDcopY, 10 Јануари 2009 Во форумот: Игри
 11. BaDcopY
  Испрати

  Игри

  nekoj da ka3e nekoj bag 3a World oF Warcraft pls :D
  Мислење од: BaDcopY, 10 Јануари 2009 Во форумот: Игри
 12. BaDcopY