1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
BaDcopY
Последна активност:
14 Јануари 2010
Зачленет:
15 Декември 2008
Мислења:
51
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

BaDcopY

Intern

BaDcopY последен пат беше виден (како):
14 Јануари 2010