1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
baazellbub
Последна активност:
6 Март 2020
Зачленет:
14 Јануари 2014
Мислења:
13
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
27 ноември 1989 (Возраст: 30)

Сподели

baazellbub

Intern, Машко, 30

baazellbub последен пат беше виден (како):
6 Март 2020