1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
b1g-b3n1
Последна активност:
21 Август 2009
Зачленет:
20 Август 2009
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
6 Февруари 1990 (Возраст: 30)

Сподели

b1g-b3n1

Intern, 30

b1g-b3n1 последен пат беше виден (како):
21 Август 2009