1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
b0K!1o1
Последна активност:
18 Декември 2016
Зачленет:
7 oктомври 2012
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
11 Септември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

b0K!1o1

Intern, Машко, 29

b0K!1o1 последен пат беше виден (како):
18 Декември 2016